HAMR & ŠKOULA

HOCKEY

CAMP

10.7.2021 - 16.7.2021

O NÁS

 

Už 5. ročník letního hokejového kempu Radka Hamra a Martina Škouly pro hokejisty a hokejistky jakékoli národnosti. Vhodné pro ročníky 2011-1997, obránce, útočníky i brankáře.

 

Naši trenéři pracují se všemi hráči metodickou a zábavnou formou.  HSHC tým se skládá ze zkušených hráčů, trenérů a specialistů nejen z hokejového oboru. 

Zakládáme si na kvalitě a zkušenostech našich trenérů, a právě proto jsou součástí HSHC týmu i hráči a trenéři jako jsou Milan Hejduk, Marek Židlický, Aleš Pařez, Luboš Koňák, Martin Tvrzník, Aleš Pavlas a spousta jiných.

PROFESIONÁLNÍ TÝM
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Důležitou náplní kempu jsou speciální tréninky zvlášť pro obránce, útočníky i brankáře, kde se mohou aktivně připravit na novou sezonu, zdokonalit své hokejové myšlení a dynamické schopnosti. Tréninky jsou sestavené hlavně na individuální bázi.

Program:

2-3x denně trénink na ledě

2x denně suchá příprava v tělocvičně a posilovně

... dále

neomezené využití HFL tréninkového centra, víceúčelové tělocvičny, judistické tělocvičny a wellness v areálu Kalich areny, návštěva golfového resortu Kotlina Terezín a neomezený vstup na městské koupaliště

MULTIPLEXNÍ PROGRAM

UBYTOVÁNÍ

HSHC se koná v prostorách Kalich arény v Litoměřicích v severních Čechách. Všichni hráči jsou ubytovaní v nově vybavených 2 – 5 lůžkových pokojích s vlastní koupelnou. Celý zimní stadion je hlídán kamerovým systémem a je k dispozici nonstop služba recepce.

Strava pro hráče je 6x denně - snídaně formou švédských stolů, dopolední svačina, oběd s polévkou, odpolední svačina, teplá večeře a lehká večerní svačina.

UBYTOVÁNÍ DOPORUČUJEME VŠEM HRÁČŮM HSHC!

KDE NÁS NAJDETE...

 

KONTAKT

HSHC s.r.o.

Velká Dominikánská 128 / 12

41201 Litoměřice

Czech Republic

IČO: 05771510

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle

© PROFESSIONAL HAMR & SKOULA HOCKEY CAMP CZECH REPUBLIC

Proudly created with Wix.com by Jesika Dudková

Milan HEJDUK

Trenér

Go to link